www.wady-dloni.org.pl
FORUM ZWIĄZANE Z TEMATEM WRODZONYCH WAD RĄK

FINANSE/APELE O POMOC - 1 % podatku

ewa - Sro Sty 31, 2007 10:45 am
Temat postu: 1 % podatku
Zakładam wątek dla osób, które zastanawiają się nad celem przekazania 1 % swego podatku.

Są również wśród nas osoby, które liczą na pomoc.

Na początek prośba Doroty:

Chciałam Was poprosić o przekazanie swojego 1% podatku na rzecz naszego Hubercika. Wiem, że jest dużo dzieci w podobnej sytuacji jak nasz Hubi, ale może ktoś będzie chciał się z nami podzielić.

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
nr konta: PKO BP XV/O Warszawa
50 1020 1156 0000 7902 0007 7248
Ul. Łomiańska 5
01-685 warszawa
NIP: 118-14-28-385
koniecznie z tytułem:
„2884 podatek 1%”

Z góry serdecznie dziękujemy, Hubercik z rodzicami

strona Hubcia > >

e.

ewa - Pon Mar 12, 2007 8:34 am

do osób, które zwróciły się z prośbą o umieszczenie ich apelu, dołączam Mirkę, mamę Wiktorii:

Pomoc dla Wiktorii >>

e.

ewa - Nie Lut 10, 2008 10:01 pm

Przypominam osobom odwiedzającym forum, chcącym przekazać 1 procent podatku, o istnieniu działu Apele o pomoc:

czytaj więcej >>

Zapraszam również do odwiedzania stron dzieci z wadami rąk - na tych stronach można znaleźć sposoby wsparcia rodzin operujących/rehabilitujących dzieci. Adresy zgłoszonych mi stron znajdują się w linku, wraz z adresami mailowymi rodziców:

strony dzieci z wadami rąk >>

ps. jeśli ww. podstrona powinna być uzupełniona o adres czyjegoś dziecka, bardzo proszę o wiadomość.

e.

Piotr Majcherek - Pon Cze 23, 2008 10:11 am

Witam wszystkich.
Pieniadze to temat trudny ale mimo wszystko sproboje dowiedziec sie cos od tej strony. Zorientowalem sie, ze sporo forumowiczow zarejestrowalo swoje dzieci w fundacji "Zdazyc z Pomoca". Czy mozecie powiedziec w jakim tempie wplywaja Wam pieniadze z 1%? Do fundacji ciezko sie dodzwonic. Kiedys Pani z Fundacji powiedziala, ze ksieguja prawie na biezaco. Wiele osob wplacilo 1% na rzecz mojego dziecka i rozliczali sie jeszcze w lutym a teraz pytaja czy pieniadze wplynely. Nie wiem co im odpowiedziec. Na razie mam 8 "wplywow" widocznych przez internet z tego 6 z tego samego miasta a spodziewam sie min 50. Ostatni wplyw mam z 27 maja. Jak to u Was wyglada? A moze ktos ma jakies doswiadczenia z ubieglego roku?

Dorota - Pon Cze 23, 2008 8:19 pm

Piotrek u nas sprawa wygląda tak, że mamy tylko jedna wpłatę 1% od nas z Łańcuta 9czyli naszego województwa) dowiadywałam się w różnych US ze będą wpłacać do fundacji do lipca włącznie, bo tyle im przysługuje czasu, taki więc na wpłaty z 1% będziemy musieli chwilkę poczekać,
Natomiast mamy wpłaty od firm i osób prywatnych z dnia 13 czerwca, 2008r. czyli księgują na bieżąco.
Pozdrawiam.

ania - Sro Cze 25, 2008 9:19 am

U nas ostatnie księgowane wpłaty z 1% są z dnia 13 czerwca. Dorotka ma rację, urzedy mają czas z przekazaniem pieniędzy do fundacji do końca lipca, ale jeszcze trzeba doliczyc czas jaki fundacja ma na przekazanie bezpośrednio na konto podopiecznego. Myślę,że i tak wszystko może trwac aż do końca roku.
ania - Wto Gru 09, 2008 5:32 pm

Dzwoniliśmy do fundacji, bo juz długo nie pojawiaja się zadne wpłaty, a nie ma kilku tych, których sie spodziewamy. Powiedzieli,że jeszce dwa tygodnie i będą po wszystkich rozliczeniach, tak więc tak jak sie spodziewałam wszytko będzie jasne dopiero po nowym roku.
dorotawioletta - Wto Gru 09, 2008 7:08 pm

Czy ktos móglby mi napisac (na pw) jak to funkcjonuje z tym 1 % i gdzie to nalezy zaznaczyc i na ile szczególowo (dla konkretnej osoby czy dziecka czy jak) sama nie rozliczam sie w Polsce, ale znam duzo osób, które moglabym spróbowac poprosic o takie rozliczenie. I przede wszystkim gdzie znajde taka liste dzieci z forum? Dorota
ewa - Sro Gru 10, 2008 11:35 am

dorotawioletta napisał/a:
I przede wszystkim gdzie znajde taka liste dzieci z forum?

Dorota, nie znam takiej listy (może pomocna byłaby podstrona z aresami mailowymi rodziców lub z apelami o pomoc - wybór z menu na www.wady-dloni.org.pl ).

pozdr.
E.

Agnieszka J - Czw Paź 15, 2009 9:34 pm

Dotyczy 1%, więc wklejam tutaj
http://www.joemonster.org...gania_z_butelka